Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı

Her yıl Ocak ayının ikinci haftasında düzenlenen Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri çerçevesinde ulusal ve uluslararası düzeyde katılımlarla gerçekleştirilen 'Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF)' enerji verimliliği hareketinin yaygınlaşmasını sağlamak amacı ile düzenlenmektedir.

EVF kapsamında düzenlenecek olan panel ve oturumlar ile enerji verimliliğini içeren tüm konular, politikalar ve stratejiler, uluslararası enerji alanında/sektöründe araştırma yapan akademisyenler, kurumlar, şirketler ve Türkiye'nin önde gelen isimleri ile değerlendirilecektir. Aynı zamanda, enerji tüketiminde verimliliği sağlayacak yeni teknoloji ile donatılmış ürün ve tasarımlar Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı'nda sergilenmektedir.

Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile katılımcı ya da ziyaretçi olarak, enerji verimliliği alanında çalışan bilim insanları, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileriyle tanışabilir, paneller çerçevesinde bu alandaki tüm yenilikleri takip edebilir, uluslararası ve yerel firmalarla iş ağları genişletilebilmektedir.

Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile ilgili daha detaylı bilgi için www.evf.gov.tr bağlantısını kullanabilirsiniz.